O nás

Kdo jsme?

- jsme parta studentů, která si dala za cíl zjednodušit ti vstup na vysokou školu
- postaráme se o to, aby se ti na naší škole, co nejvíce líbilo a dále dařilo
- poradíme ti všechny náležitosti, které jsou potřebné k úspěšnému studiu

Kontakt:
STUDENTLIFE z.s., IČ: 01660756
E-mail: info@seznamovakup.cz
FB stránka: Seznamovák Univerzity Palackého
FB skupina: Prváci UPOL 2018/2019
Telefon: +420 733 585 033


Monika Chadimová

Monika Chadimová

PdF - Informatika, ZSV (titul Mgr.)
FF - Andragogika (titul Mgr.)

Monča je jedna ze základních pilířů Seznamováku UP. Nadšeně se vrhá do všech volnočasových aktivit a organizátorský duch jí rozhodně nechybí. Má ráda zumbu, jumping a mnoho dalšího.

Radek Toman

Radek Toman

FF - Politologie (titul Bc.)
FF - Mezinárodní vztahy (nMgr.)

Absolvent všech předchozích ročníků Seznamováku UP, mezi jehož hlavní záliby patří fotbal (klasickej prales), dále cestování nebo sledování událostí na politické scéně, přičemž je sám politicky činný. Letos absolvoval Erasmus v Bosně a Hercegovině, takže vám rád zprostředkuje veškeré informace a záludnosti, které vás na Erasmu mohou potkat.

Michaela Janáková

Michaela Janáková

PřF - Regionální geografie
(titul Bc.)

Aktivní člověk s velkou sportovní minulostí a dnes angažovaný ve studentských projektech včetně Seznamováku UP.

Matěj Smugala

Matěj Smugala

FF - Andragogika a Sociologie (Bc.)
1. ročník navazujícího Mgr.

Sám o sobě říká, že je multipotenciál - rád si povídá a dozvídá se něco o všem. Seznamovák si zamiloval už v prváku jako účastník a dodnes jezdí jako lektor.

#amaterskéFocení #divadlo
#osobnostníRůst #larp
#organizováníVšeho


Adam Suchánek

Adam Suchánek

FF - Divadelní studia a česká filologie
1. ročník NMgr.

Když se v patnácti rozhodoval co dal dělat, studium v Olomouci pro něj bylo jasnou volbou. V tu dobu se naplno věnoval zavodnimu judu. Vedle tohoto bojového sportu ho však fascinovalo i umění. Nyní je stálým aktérem na jevišti i na plátně ...a má na to dokonce i papír ;)

Markéta Jurková

Markéta Jurková

PdF - Speciální pedagogika
4. ročník

Marki motto zní: Čím víc toho máš, tím víc toho stíháš!
A ano, můžeme určitě potvrdit, že se jedná o jednoho z nejvytíženějších lidí co známe.

Tereza Poláčková

Tereza Poláčková

PF - Právo (3. ročník)
FF - Historie (titul Bc.)

Terka je absolventkou Seznamováku UP, momentálně jí nejvíce času zabere studium práv. Také se věnuje spolku ISHA Olomouc, projektu Entoo, Iurum wiki nebo Volím volit. Mezi její koníčky patří četba, fotografování a jóga.

Jakub Žák

Jakub Žák

PřF - Aplikovaná Informatika


Kuba je hyperaktivní ajťák, podnikatel a popularizátor vědy a je všude, kde se něco děje. Je také absolventem Seznamováku, díky kterému se stal členem jedné ze studentských organizací.


Pavel Max Zeman

Pavel Max Zeman

ASC - Nohejbalová liga


Pavel je náš sporťák. S ním se setkáte u jakéhokoliv sportu. Sice toho moc nenamluví, ale když se odváže, tak to stojí opravdu za to! :-) A třeba takovou partičku si rozhodně nikdy ujít nenechá.

Alžběta Ivanová

Alžběta Ivanová

FZV - Porodní asistentka
2. ročník

Alžbi má ráda kontakt s lidmi a ze všeho nejvíce ji baví porodní asistence. Je pro každou srandu - ráda podporuje své vnitřní dítě. A největší radost jí dělá dobré jídlo! :-)

Michal Mikulec

Michal Mikulec

PřF - Učitelství Biologie, Geografie
2. ročník

Pevnost poznání, PřF, folklór, divadlo, kavárny, vinárny, zábavy nebo někde na ulici - tam všude máte velkou šanci Mišáka potkat. Mišák totiž dělá všechno možné a je skoro všude, často snad i na několika místech najednou. Takže přirozeně bude i na seznamováku UP.

Petra Vodičková

Petra Vodičková

PdF - Spec. ped. - dramaterapie
1. ročník

Podléhá divadlu, hudbě, filmu a kreslení. Peče, vaří a nerada jí sama. Ráda píše dopisy a ještě raději je dostává. Když se naštve, přerovná si knihovnu. Její skříň obsahuje přesně 32 sukní a 44 pruhovaných triček a žádné kalhoty. Kdyby nebyla studentkou dramaterapie, byla by námořníkem.


Barbora Burešová

Barbora Burešová

FF - Žurnalistika a česká filologie
1. ročník

Barča je závislá na kávě, a tu nejraději pije v dobré společnosti, protože nevydrží ani chvilku sama. Je trochu antitalent na sport, ale zato kulturní nadšenec. Ze všeho nejvíc miluje hudbu. Chtěla by hrát na basovou kytaru, saxofon a violoncello, ale zatím bohužel umí jen na klavír, pár akordů na kytaru a zpívá v univerzitním sboru.

Jindřich Novohoradský

Jindřich Novohoradský

PF - Právo
5. ročník

Jindra byl v prváku účastníkem Seznamováku UP, na který se nyní s nadšením vrací jako instruktor. Mezi jeho záliby patří hlavně sport. Závodně hraje hokej, ale věnuje se i řadě dalších sportů. V Olomouci ho můžete potkat i jako instruktora lyžování na lyžařském trenažeru. Dále rád rybaří, hraje na hudební nástroje a cestuje

Václav Pokora

Václav Pokora

FF - Filosofie-sociologie (2.ročník)
PdF- ZSV a Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání (1.ročník)

Václava máte největší možnost potkat v Cafe+ vedle budovy Zbrojnice, kde se láduje tousty a nalévá čokoládou. Kromě jídla patří k jeho koníčkům hokej, divadlo, četba a občasné provozování kneipentour. Také je v našem týmu největším odborníkem na universum.


Užitečné odkazy a partněři